Collection: Kitchen

39 products
  • Multisurface Cleaner
    Regular price
    from $0.24 per oz
    Sale price
    from $0.24 per oz
    Regular price
    per oz
    Unit price
    per 
    Sold Out!
  • Paperless Towels
    Regular price
    from $24.00
    Sale price
    from $24.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold Out!
  • Pot Scrubber
    Regular price
    $9.99
    Sale price
    $9.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold Out!
  • Reusable Bowl Cover
    Regular price
    $22.00
    Sale price
    $22.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold Out!
  • Reusable Scrubber Cloth
    Regular price
    $11.75
    Sale price
    $11.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold Out!
  • Reusable Straws
    Regular price
    $4.00
    Sale price
    $4.00
    Regular price
    $8.00
    Unit price
    per 
    Sold Out!
  • Room & Linen Spray
    Regular price
    $16.50
    Sale price
    $16.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold Out!
  • Snack Bag Set (2)
    Regular price
    $20.00
    Sale price
    $20.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold Out!
  • Solid Dish Soap Bar
    Regular price
    $14.00
    Sale price
    $14.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold Out!
  • Soy/Coconut Wax Candle
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold Out!
  • Sponge Cloth
    Regular price
    $7.00
    Sale price
    $7.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold Out!
  • Sponge Cloth 2 Pack
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold Out!
  • Stainless Steel Cleaning Cloth
    Regular price
    $6.00
    Sale price
    $6.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold Out!
  • Tea Towel
    Regular price
    $18.00
    Sale price
    $18.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold Out!
  • Window + Glass Cleaner
    Regular price
    from $0.19 per oz
    Sale price
    from $0.19 per oz
    Regular price
    per oz
    Unit price
    per 
    Sold Out!